573 978 863 536 238 318 biuro@imperialcitiyes.pl

Imperial Capital

Biznes tworzony z pasją

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą inwestycje mieszkaniowe oraz projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym.
Powierzchnia pięciu realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Dzięki odpowiedzialności, pasji i efektywnej strategii spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji.
Realizacje spółki są wysoko oceniane zarówno przez rynek, jak i przez klientów. Jeden z naszych najbardziej spektakularnych projektów - Imperial Business Center - otrzymał I nagrodę w plebiscycie Nagroda SARP 2019

Imperial Capital został członkiem związkuimperialcapital.pl
265 mln zł

wartość realizowanych inwestycji

36 600

powierzchni w realizacji

460

mieszkań w realizacji

Maciej Trzmielewski

Prezes Imperial Capital
Założycielem, właścicielem 100% udziałów i Prezesem Imperial Capital jest 32-letni Maciej Trzmielewski, który doświadczenie zdobywał głównie w branży finansowej oraz nieruchomości. Własną działalność prowadzi od 2009 roku. Za pomocą spółek celowych realizuje inwestycje deweloperskie na rynku biurowym oraz mieszkaniowym.
Posiadacz wielu dyplomów – m.in. Executive MBA Central Connecticut State University i Politechniki Krakowskiej, studiował na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jest byłym sportowcem, aktywnym uczestnikiem wielu szkoleń, kursów i konferencji. Sportowy charakter oraz ambicje przeniósł do sfery biznesu. Realizując własne wartości stworzył Imperial Capital.

Nasze projekty

Zrealizowane

Etap I-III

Imperial Stawowa Residence

www.imperialstawowa.pl

Etap I

Imperial Business Center

www.imperialcenter.pl

W ofercie

Etap IV

Imperial Stawowa Residence

www.imperialstawowa.pl

Etap I

Imperial Green Park Villa

www.imperialgreenpark.pl

Etap II

Imperial Green Park Villa

www.imperialgreenpark.pl

W przygotowaniu

Etap V

Imperial Stawowa Residence

www.imperialstawowa.pl

Etap II

Imperial Business Center

www.imperialcenter.pl

Imperial Ruczaj

Imperial Bronowice Wielkie