573 978 863 536 238 318 biuro@imperialcitiyes.pl

O inwestycji

Wybrałeś miasto, bo tu żyje się wygodniej, ciekawiej i szybciej. Po prostu dobrze. Mieszkając w CitiYes, będziesz mógł z pełnym przekonaniem mówić "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".
Średnia powierzchnia mieszkań w CitiYes to 44 m2, dokładnie tyle, ile potrzebuje ktoś, kto żyje w mieście i żyje miastem. Reszta to kwestia ustawności i dobrego projektu wnętrza.

Pobierz katalog

Terminy realizacji

Start budowy:
III kwartał 2020
Termin realizacji:
II kwartał 2022

Niebanalna, ciekawa
bryła budynku
z nowoczesną
biało-czarną elewacją.

Prawie 300
funkcjonalnych
i ustawnych mieszkań
o metrażach
od 25 do 128m2.

Lokale usługowe oraz
sklep na parterze
budynku,
z witrynami od
ul. Nowohuckiej.

CitiYes w skrócie

Wygodne mieszkania
i części wspólne

Mieszkania w CitiYes są doskonale przystosowane do życia w mieście, a części wspólne współtworzą swoisty, miejski styl życia mieszkańców osiedla. Zobacz, co kryje CitiYes!

Akustyczne szyby
odetnij się od hałasów miasta.

Duże przeszklenia
łap jak najwięcej słońca!

Filtry Antysmogowe
oddychaj zdrowszym powietrzem.

Recepcja z lobby
więcej przestrzeni na przyjazne
rozmowy z sąsiadami.

Strefa Chillout na dachu
odpoczywaj, patrząc z góry
na swoje miasto.

Strefa Playstation
komfortowe warunki dla
wciągających gier.

Przemyślana
przestrzeń wokół

CitiYes to nie tylko wygodne mieszkania i nowoczesny budynek.
To również przemyślana przestrzeń wokół osiedla.

Miejsca parkingowe dla TrafiCar
wróć do domu i nie martw się,
gdzie zaparkujesz.

Miejsce parkingowe z ładowaniem
elektrycznym

przygotuj swoje auto do podróży!

Monitoring
czuj się bezpiecznie.

Miejsca postojowe dla rowerów
zachęcamy do zdrowego trybu życia.

Nowy pas do prawoskrętu z ulicy Nowohuckiej
zbudujemy go specjalnie dla Twojej wygody.

Przebudowa ulicy Cichociemnych AK
żyje Ci się lepiej, gdy jeździ Ci się wygodniej.

Taras na
dachu

Lobby

Zamieszkaj lub zainwestuj!

CitiYes to nie tylko świetny pomysł na mieszkanie, lecz także na inwestycję. Ma szereg zalet, które czynią je atrakcyjnym na rynku wynajmu nieruchomości.

  • Bliskość przystanków i węzłów komunikacyjnych.
  • Bliskość biurowców, których pracownicy zawsze szukają mieszkań w najbliższej okolicy.
  • Bliskość uczelni (Politechnika, Akademia im. Frycza Modrzewskiego) – studenci również lubią mieć blisko!

Strefa
PlayStation

Najczęściej zadawane
pytania

Spółka Imperial Capital od trzech lat dynamicznie rozwija się na rynku deweloperskim. Z powodzeniem oddała już do użytkowania I, II i III etap, czyli 112 mieszkań w inwestycji Stawowa Residence, a obecnie prowadzi sprzedaż IV etapu. W planach spółki jest jeszcze etap V i VI tej inwestycji - zlokalizowanej przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice. Równocześnie realizuje projekt – Green Park Villa, w ramach którego do użytku oddany został już I Etap – 56 mieszkań. Obecnie trwa sprzedaż II Etapu inwestycji, obejmujący 76 mieszkań. Pod koniec grudnia 2019 r. wystartował trzeci, największy projekt mieszkaniowy Imperial Citi Yes, oferujący 289 mieszkań w metrażach 25-128m2 i lokale usługowe w Czyżynach przy ul. Nowohuckiej 46. Oprócz projektów mieszkaniowych zrealizowany został również projekt biurowy – Imperial Business Center przy ul. Wadowickiej 7 w Krakowie, który otrzymał pozwolenie na użytkowanie w sierpniu 2018 r. Budynek zajął 1. Miejsce w kategorii U - budynki użyteczności publicznej w Plebiscycie Wystawy Architekci Małopolski 2017. Na VII piętrze biurowca znajduje się główna siedziba Spółki i Biuro Sprzedaży.
Imperial Green Park Villa jest projektem mieszkaniowym, który zakłada kilka etapów. Obecnie zakończono realizację I etapu oraz rozpoczęto sprzedaż II etapu. Równocześnie trwa sprzedaż 38 mieszkań z IV etapu inwestycji Stawowa Residence przy ul. Stawowej w Bronowicach, a także prowadzona jest sprzedaż 289 mieszkań i lokali usługowych w Imperial Citi Yes przy ul. Nowohuckiej 46 w Czyżynach. Planowana jest również budowa nowego biurowca o powierzchni 13 000 m2 GLA. Spółka aktywnie szuka nowych gruntów pod kolejne inwestycje.
Spółka Imperial Capital z o.o. realizując inwestycję deweloperskie za pomocą spółek celowych jest zobowiązana do przestrzegania zapisów zawartych w ustawie o ochronie praw nabywców, potocznie zwaną ustawą deweloperską. Co oznacza, że praktycznie cały proces sprzedaży musi być prowadzony zgodnie z tą ustawą. Jednym z głównych zabezpieczeń dla każdego klienta jest rachunek powierniczy. Imperial Green Park Villa posiada rachunek powierniczy otwarty w Alior Banku.
Spółka prowadząc sprzedaż mieszkań musi uruchomić w wybranym banku rachunek powierniczy. Kiedy klienci podpisują umowy deweloperskie dotyczące ich mieszkań, dla każdego z nich aktywowany jest indywidualny rachunek powierniczy, gdzie mają być dokonywane wszystkie wpłaty związane z daną transakcją. Przy otwartym rachunku powierniczym, zgromadzone środki są przekazywane Spółce dopiero po zakończeniu danego etapu inwestycji. Aby jednak tak się stało, za każdym razem sprawdza ten fakt uprawniony pracownik z banku, który posiada wiedzę z zakresu budownictwa. Wypłata może zostać wstrzymana, jeśli wykryje jakieś nieprawidłowości. Jeżeli wszystko zgadza się z harmonogramem prac, bank wypłaca transzę środków Spółce zgodnie z obowiązującą umową deweloperską. Warto podkreślić, że deweloper może dysponować środkami wypłacanymi z otwartego rachunku powierniczego tylko i wyłącznie w celu realizacji inwestycji, dla której prowadzony jest rachunek powierniczy. Środki, które są wypłacane, w pierwszej kolejności służą do spłacenia kredytu deweloperskiego. Tak skonstruowany proces przepływu środków, gwarantuje klientom maksymalną ochronę przy zakupie mieszkań.
Działki, na których realizowana jest inwestycja Imperial Green Park Villa są własnością dewelopera, w związku z tym klient po umowie końcowej będzie również posiadał udział w gruncie, który będzie stanowić jego własność. W odróżnieniu do użytkowania wieczystego właściciel nieruchomości nie będzie ponosić żadnych innych kosztów poza podatkiem od nieruchomości.

Jak kupić
mieszkanie

1

Wybierasz Twoje nowe mieszkanie

1a

Jeśli potrzebujesz kredytu, spotkaj się z doradcą ds. kredytów hipotecznych

2

Podpisujesz umowę deweloperską z pełnomocnikiem Spółki w Kancelarii Notarialnej

3

Dokonujesz wpłat zgodnie z harmonogramem płatności na rachunek powierniczy

4

Otrzymujesz informację od Spółki o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku, w którym znajduje się Twoje mieszkanie

5

Podpisujesz protokół odbioru technicznego mieszkania

6

Spotykasz się ponownie z pełnomocnikiem Spółki w Kancelarii Notarialnej w celu podpisania umowy przenoszącej na Ciebie własność mieszkania

7

Otrzymujesz klucze zgodnie z protokołem zdawczo-odbiorczym mieszkania